Oluline on hoida kokku!

Oluline on hoida kokku!

Olukord maailmas on kindlasti murettekitav. Kuid nagu teate, juhtub elus ettenägematut ja me peaksime alati olema valmis igast olukorrast midagi positiivset leidma. Loodetavasti kasutab igaüks teist kodust aega kas lihtsalt olemisele, unustatud või uute hobidega tegelemiseks, mõnusateks kohvihommikuteks perega, virgutavateks jalutuskäikudeks – kõigeks, mille kohta tundus varem, et aega ei ole. Kõigeks, mille kohta mõtlesime – kunagi hiljem.

Meil on hea meel, et olete leidnud meid üles ja soovite panustada paaride ja kogu ühiskonna ellu liitudes munarakudoonori programmiga.

Viime vestlusi uute doonorikandidaatidega läbi virtuaalselt 🙂 Hetkel on see meie kõigi tervise huvides parim lahendus.

Saage tuttavaks – Inna, meie doonorite koordinaator. Foto: Aivar Pärtel

Paljud teist on juba läbinud esimese etapi testid ja ootavad kannatlikult tulemusi, teised on läbinud juba doonorprogrammis kõik etapid ja on valmis otse protseduuridele minema, kuid peavad samuti ootama. Loodame siiralt, et elu jätkub üsna pea tavapärases rütmis ning meditsiiniasutusena teeme kõik endast oleneva, et olukord võimalikult kiiresti stabiliseeruks.

Hoolige endast ja lähedastest ning kui teil on tekkinud küsimusi doonoriks olemise kohta, siis helistage telefonil: 607 0017, kirjutage julgelt:  info@munarakudoonor.ee või ka läbi FB Messengeri.

ps. veebruaris jõudsime veel käia Apollo kinos rääkimas munarakudoonorlusest.

Foto: Apollo kino