Särasilmad kinopäeval!

Särasilmad kinopäeval!

Mis võib veel vahvamat olla, kui armsad särasilmad sulle vastu vaatamas ja mõnus beebilalin kõrvus? 🙂 Eks ikka kõik see koos + kino lapsevanematele! Oktoobris osales munarakudoonor.ee tiim Apollo kino Emme ja beebi kinopäeval. Sest kes ikka paremini teab, milline õnn on olla lapsevanem – ikka värsked emad-isad! Seepärast oli ääretult tore tõdeda, et suur osa meiega rääkinud naistest teadis juba päris palju munarakudoonorlusest ja selle kaudu hindamatust abist teistele paaridele. Noored naised on teemaga kursis ja oli hea meel juttu ajada ning nii mõnelgi puhul sai viimne kõhkluse-noot positiivse tõuke tulla munarakudoonoriks.

Meie embrüoloog Kertu ja doonorite koordinaator Inna Apollo Emme ja beebi kinopäeval 16. oktoobril

Meiega oli kaasas embrüoloog Kertu – tema saadabki IVF laboris imesid korda! Selliselt said huvilised koheselt kõige paremini infot, kuidas ikkagi täpselt doonorluse protsess käib. Kes soovis küsida stimuleerimise kohta, kas ikka on valus, kui endale nõelaga hormooni süstida – no ei ole! Kertul oli kaasas ka süstal ehk nn pen, seega oli võimalus oma silmaga näha, kuidas asi välja näeb 🙂

Kas teadsid, et teismelisel tütarlapsel on ligi 300 000 munarakku? Ja annetades neist kõigest 15 – sinu jaoks väike number, aga abivajajatele suurim ja väärtuslikeim kink elus!

Meie doonorite koordinaator Inna ja nõustaja Kristi jagasid teavet, kuidas doonoriks tulla, mis see naise jaoks tähendab. Eelkõige muidugi seda, mida ka paljud juba teadsid – munarakudoonorlus on suurim heategu, elu kinkimine, mis ei kahjusta doonori enda viljakust ega üldtervist kuidagi ning lapsesaamise võimalus ise hiljem säilib täielikult.

Meil on plaanis ka järgmistel kinoüritustel osaleda, nii, et hoia silma peal meie Instagramil ja Facebookil, et õigel ajal ka ise õiges kohas olla!